طراحی سایت پزشکی

امروزه اکثر بیماران از طریق سایت و شبکه‌های اجتماعی سابقه پزشکان را بررسی می‌‎کنند، نمونه کارهای درمانی پزشک را مشاهده می‌کنند، نظرات بیماران را می‌خوانند، سوالات خود را می‌پرسند و بعد اقدام به انتخاب پزشک می‌کنند. به همین دلیل داشتن سایت و فعالیت در فضای مجازی یکی از مهم‌ترین روش‌های جذب بیمار است.

برخی از امکانات وب سایت پزشکی

معرفی پزشک یا کلینیک

معرفی پزشک یا کلینیک

خود یا کلینیک را معرفی کنید.

معرفی خدمات پزشکی

معرفی خدمات

خدمات مطب یا کلینیک را توضیح دهید.

نمایش مقالات پزشکی

نمایش مقالات

مقالات پزشکی را نمایش دهید.

خدمات آنلاین پزشکی

خدمات آنلاین

اینترنتی نوبت‌دهی کنید یا مشاوره دهید.

می‌خواهید در زمینه گردشگری سلامت کار کنید؟

اگر قصد دارید تا بیمارانی از خاورمیانه یا سایر نقاط جهان داشته باشید، ما می‌توانیم سایت شما را با زبان‌های مختلف مانند عربی، انگلیسی، آلمانی، فرانسه و… راه اندازی کنیم.

تعرفه ها

درباره طراحی سایت پزشکی

تا چندی پیش مردم علاقمند بودند که برای پیدا کردن پزشک خوب به صورت حضوری به مطب‌ها مراجعه کنند. امروزه با پیشرفت فناوری و بروز شدن اطلاعات مردم و تلفن همراه، افراد جستجوی اینترنتی را جایگزین مراجعه‌های حضوری کرده‌اند. به همین دلیل پزشکان ترجیح میدهند که برای خود یک وبسایت پزشکی بسازند تا از این راه با بیماران خود ارتباط مستقیم داشته باشند.

طراحی سایت پزشکی یکی از کاربردی‌ترین انواع طراحی سایت بوده و امروزه پزشکان زیادی یک سایت حرفه‌ای برای خود ساخته‌اند.

چگونه یک سایت پزشکی برای طراحی سفارش دهیم؟ سایت پزشکی باید چگونه باشد؟ طراحی سایت پزشکی چقدر هزینه دارد؟ در این مقاله اطلاعات مفیدی در این زمینه در اختیار پزشکان عزیز قرار می‌گیرد و متوجه می‌شوند که چگونه با داشتن یک سایت درآمد خود را چندین برابر کنند.

طراحی سایت پزشکی چه کاربردی دارد؟

طراحی سایت حرفه ای پزشکی با پشتیبانی این امکان را برای پزشکان فراهم میکند که همواره اطلاعات پزشکی را در اختیار بیماران خود قرار دهند. همچنین دیگر نیاز نیست تا مراقبت‌های بعد از هر عمل درمانی و زیبایی را برای هر یک از بیماران به نوبت توضیح دهید زیرا آنها می‌توانند به راحتی این اطلاعات را از وبسایت تخصصی شما مشاهده کنند.

یکی از مزایای ساختن سایت پزشکی این است که شما می‌توانید سامانه رزرو نوبت و یا مشاوره آنلاین در سایت خود قرار دهید تا هر لحظه که بیماران می‌خواهند با شما ارتباط برقرار کنند.

با سیستم رزرو نوبت آنلاین، دیگر برای این مورد مطب با ازدحام جمعیت رو به رو نمی‌شوید و مراجعه‌کنندگان شما با استرس و اضطراب رو به رو نمیشوند. در واقع طراحی سایت پزشکی را باید به عنوان یک سرمایه‌گذاری بشمار آورید زیرا اغلب بیماران برای پیدا کردن بهترین پزشک در هر حوزه تخصصی، ابتدا در اینترنت تحقیق کرده و سپس مستقیم به آن پزشک مراجعه می‌کنند.

شما به عنوان یک پزشک در هر حوزه تخصصی که قرار دارید، به عنوان مثال دندانپزشکی، متخصص قلب، متخصص زنان و نازایی، متخصص مغز و اعصاب، متخصص پوست و زیبایی، جراح بینی و یا سایر تخصص‌ها هیچ محدودیتی برای سفارش طراحی سایت پزشکی ندارید و با داشتن یک سایت و سئو تکنیکال اصولی به مرور زمان به یک برند معتبر تبدیل خواهید شد که کماکان بیماران شما را افزایش می‌دهد.

با وجود همه‌گیری برخی بیماری‌ها مانند کرونا، خدمات آنلاین پزشکی با پیشرفت زیادی رو به رو شده و متخصصان و جراحان از این طریق خود را برای بیماران شهرستان پرزنت کنند. ما در این زمینه دارای نمونه کارهای طراحی سایت پزشکی زیادی هستیم.

طراحی سایت پزشکی چه اهمیتی دارد؟

ساخت سایت پزشکی موجب گسترش کسب و کار پزشکان شده و امروزه به عنوان الزامات برای این حرفه بشمار می‌رود. با استفاده از طراحی سایت درمانی، می‌توانید پزشکان کلینیک یا بیمارستان را پرزنت کنید. وبسایت پزشکی، قابلیت ارائه خدمات درمانی به صورت 24 ساعته را در اختیار کاربران می‌گذارد. اگر دیده شدن نامتان در سراسر شهرها برایتان مهم است، بهتر است که یک سایت برای خود ایجاد کنید.

بسیاری از افراد به این دلیل، استفاده از سایت‌های پزشکی را می‌پسندند که هزینه‌های مشاوره و ویزیت کمتر است. بنابراین شما باید به عنوان یک پزشک با پیشرفت تکنولوژی پیش روید که بتوانید مراجعه‌کنندگان خود را حفظ کنید. با داشتن یک سایت پزشکی می‌توانید به جای هزینه‌های گزاف برای درست کردن یک کاتالوگ نمونه کار، تمامی تصاویر و فیلم‌های نمونه کار خود را در گالری تصاویر و فیلم در وبسایت قرار دهید.

ساخت سایت پزشکی مناسب چه تخصصهایی است؟

  • پزشک عمومی
  • دندانپزشکی
  • داروخانه‌ها
  • مراکز زیبایی
  • بیمارستان
  • چشم پزشکی
  • متخصص زنان
  • کلینیک‌های تخصصی
  • آزمایشگاه‌های دولتی و خصوصی

سایت بهتر است یا اینستاگرام؟

پزشکان این سوال را دارند که در اینستاگرام فعالیت کنند یا سایت؟ از کدام یک از شبکه‌های اجتماعی می‌توان درآمد بیشتری کسب کرد؟ مراجعه‌کنندگان از سایت پزشکی بیشتر هستند یا اینستاگرام؟ اگر بتوانید که سوشال مدیا و وبسایت پزشکی را در کنار یکدیگر داشته باشید، برای برندسازی و درآمدتان نیز مزایای بیشتری دارد، اما به طور کلی داشتن وبسایت پزشکی از الزامات است زیرا بسیاری از افراد از شبکه‌های اجتماعی استفاده نمی‌کنند و با دانش نسبی خود فقط میتوانند در گوگل به دنبال بهترین پزشک باشند. سعی کنید که باید با طراحی سایت پزشکی، افراد بیشتری را با خود و تخصصتان آشنا سازید.

به هر حال وارد شدن به فضای آنلاین از طریق سایت، برای پزشکان بسیار مناسب بوده و حتی متخصصان تازه کار نیز در این قاعده مستثنی نیستند. داشتن سایت پزشکی سبب شده تا بر اعتبار و شهرت خود بی‌افزایید.

هزینه انواع طراحی سایت از جمله ساخت سایت پزشکی به عوامل مختلف و امکانات آن بستگی دارد. هرچه امکانات بیشتر باشد، طراحی سایت پیچیده‌تر خواهد شد و هزینه‌های بیشتری دارد. به عنوان مثال گاهی برخی پزشکان مواردی چون پر کردن پرونده بیمار و نوبت دهی آنلاین و ارسال پیامک را در وبسایت خود خواستار هستند. برای دریافت قیمت و مشاوره رایگان می‌توانید با شماره ۰۹۱۷۴۳۳۲۴۲۹ تماس بگیرید.

بله. سئوی کامل وب سایت را انجام می‌دهیم. سایت بعضی از مشتریان ما در لینک اول گوگل یا صفحه اول گوگل هستند.

برای مشاوره رایگان طراحی سایت پزشکی، لطفاً فرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

سمت راست کمترین امتیاز و سمت چپ بیشترین امتیاز
[تعداد امتیازها 21 عدد و میانگین امتیازها 5]
بالا